05446692669

esterdonmez@gmail.com

İSTANBUL ÇEKMEKÖY HAVA ÇEKİMİ

İstanbul Çekmeköy İlçesinde Drone ile Hava Çekimi Yaptırmak Mı İstiyorsunuz?
 
Firmamız İstanbul merkezlidir. İstanbul ise medya alanında adeta bir okul olduğundan Profesyonel yapım hizmetleri denildiğinde de akla ilk İstanbul gelmektedir. Biz de bu okulun yetiştirdiği öğrencilerden olup ülkemizin her yerinde edindiğimiz bilgi ve birikimi paylaşmaya gayret ediyoruz. Firmamız 4KHAVAÇEKİM Prodüksiyon olarak geniş bir hizmet ağına sahiptir.
Bunlarından bir tanesi de İstanbul ve yakın bölgesine en hızlı ve kaliteli drone hizmeti sunmak oluyor. Prodüksiyon olarak verdiğimiz hizmet ağında Kamera Kiralama, Drone Kiralama, Fotoğraf makinesi kiralama, Osmo kiralama ve slider gibi diğer çekim destek araçlarının kiralanması hizmetleri yer alıyor.
 
 
HAVADAN DRONE ÇEKİMİ HİZMETİ
İstanbul Hava Çekimi
 
Bizler prodüksiyon hizmetleri olarak on yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Son dört yıldır İstanbul merkezli Türkiye'nin her yerinde drone ile havadan görüntüleme hizmeti veriyoruz.
İstanbul Çekmeköy ilçesinde drone kiralama ve havadan video ve fotoğraf çekimi hizmetleri sunuyoruz.
 
Çekmeköyilçesinde drone kiralamak mı istiyorsunuz; doğru yerdesiniz, bizler farklı kategorilerde drone kiralama hizmeti sunuyoruz.
 
 
Ekibimiz İstanbul Çekmeköy ilçesinde yıllardır profesyonel hava çekimi alanında faaliyet gösteriyor. Edindiğimiz tecrübelerle kendimizi daha da geliştirerek kaliteli çalışmaları ortaya çıkarıyoruz.
Siz değerli müşterilerimizin Çekmeköy ilçemizden bizlere ulaşmak istemeleri halinde www.4khavacekim.comweb adresimiz üzerinden iletişim kurarak; telefonla arayarak, Canlı sohbet menüsünden müşteri temsilcimizle anlık yazışarak, Whatsapp menüsünden direkt mesaj yazarak ya da iletişim formunu doldurarak 7/24 teklif alabilirsiniz.
 
 
Firmamızın ilkelerinden birisini müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Müşterilerimizin isteklerine hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüm üretiyoruz. Akıcı, stabil ve tekniğine uygun video çekimler üretebilmek gerekmektedir. Görüntü yönetmenimizce yapılan planların ve kadrajların son derece anlam içermesi ve konuya uyumlu olması gerektiğinden hava çekimi çalışması önemli bir konudur.
 
Çekmeköy ilçesinde havadan görüntüleme sistemlerimizi kategorilere ayırdık;
 

  1. Kategori DJİ İnspire PRO ve İnspire 2 dediğimiz büyük dronelarımız ile yapıyoruz.
  2. Kategori DJİ PHANTOM 4 PRO alıyor, orta segment bir drone,
  3. Kategori en küçük ebatlarda olan dronumuz DJİ MAVİC serisi yer alıyor.
 
 
 
İstanbul ve Çekmeköyilçesinde Hizmet alanlarımızdan bazıları arasında, fabrika drone ile havadan çekimi, spor etkinlikleri drone havadan çekimi, gayrimenkul drone havadan çekimi, düğün de drone ile havadan çekimi, konser drone ile havadan çekimi, inşaat drone ile havadan çekimi, miting drone ile havadan çekimi ve canlı yayını, klip çekimi ve havadan drone ile çekimi, belediye hizmetleri drone ile hava çekimi, reklam drone hava çekimi, sanayi drone ile hava çekimi, sinema drone hava çekimi, dizi drone hava çekimi yer alıyor. Kamu spotu yapımı, reklam filmi yapımı, kısa film yapımı, tanıtım filmi yapımı ve kurumsal çözümler de üretiyoruz.