05446692669

esterdonmez@gmail.com

FİYATI SİZ BELİRLEYİN

FİYATI SİZ BELİRLEYİN

Drone ile hava çekimi yaptırmak istiyorsunuz. Profesyonel bir görüntü ile çekimini yaptırmak istediğiniz bir yeriniz var. İnternete Google’a girdiniz “Hava Çekimi” yazdınız, karşınıza birkaç firma çıktı. Bu sefer 4k bir görüntü almakla ilgili bir fikir oluştu başına 4k yazarak “4k hava çekimi” yazdınız işte bize ulaştınız karşınızda www.4khavacekim.com ile biz varız.
 
İstanbul merkezli olarak 2015 yılından günümüze drone ile havadan çekim hizmetleri veriyoruz. Eğer bize ulaştıysanız ve drone ile ilgili bir fiyat almak istiyorsanız bizimle iletişim sağlamak oldukça kolay. En hızlı yöntem web sayfamızdaki canlı sohbet butonundan firma yöneticilerimize anında mesaj yollayabiliyorsunuz. Size yine anlık olarak canlı cevap veriyoruz. Telefonla arayarak ya da iletişim formumuza notunuzu bırakarak da bağlantı kurabiliyorsunuz.
 
Drone ile havadan görüntüsünü almak istediğiniz bir fabrika, arazi, AVM, villa, site, okul, hastane, düğün organizasyonu, reklam amaçlı çekimler, klip çekimi gibi daha sayabileceğimiz onlarcasını sayabiliriz.
Bizler 4KHAVAÇEKİM ekibi olarak, yönetmen, görüntü yönetmeni, drone operatörü ve kamera operatörümüzün tecrübesine bilgi birikimine ve sektörde elde ettiği kazanımlara güveniyoruz. Yapımını tamamladığımız projelerimiz bu konudaki başarımızı ortaya koymaktadır.
 
Şimdi bize güveniyorsanız sizlere drone ile hava çekimi yapımı konusunda seçenekler sunmak istiyoruz.
 
Ekonomik paket hava çekimi, Standart Hava Çekimi, Profesyonel Paket Hava Çekimi.
 
EKONOMİK PAKET HAVA ÇEKİMİ
Ekonomik paket hava çekimi kategorisinde 4 pervaneli cihazlarımızın en küçüğü olan MAVİC grubu cihazlarla havadan görüntüleme hizmetler veriyoruz. Kompakt sistemlerden oluşan bu cihazlarımızla havadan düğün çekimi, havadan konser çekimi, havadan festival çekimi, havadan miting çekimi,  hava çekimi ile spor etkinlikleri ve diğer aktivitelerin hava çekimlerini de yine bu alt kategoride bulunan cihazlarımızla oldukça ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçenekleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
STANDART HAVA ÇEKİMİ
Orta Paket Hava Çekimi kategorisine Standart diyoruz ve bu segment havadan çekim cihazlarımız DJİ PHANTOM 4 PRO ve DJİ İNSPİRE PRO’dan oluşmaktadır. Orta Paket hizmetlerimizde Ekonomik Paket’e göre biraz daha görüntü kalitesi üstün ve daha profesyonel hizmetler için kullanılmaktadır.
Bu cihazlarımız standart bir reklam filmi için kamera eşleme imkanı sunmakta D-LOG - nötr çekimler yapabilmektedir.
İNSPİRE PRO havadan çekimleri iki operatör ile gerçekleştirilmekte ve mükemmel akıcılık elde edilmektedir.
Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise MP4, MOV, seçenekleri ile NTSC ve PAL tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
 
 
PROFESYONEL PAKET HAVA ÇEKİMİ
Profesyonel Paket Hava Çekimi kategorisinde DJİ İSNSPİRE 2 modelimiz ve DSLR cihazları taşıyan çoklu pervaneli cihazlarımız yer alıyor. ALEXA MİNİ ve RED MİNİ gibi sinema kameralarını kaldırabilen 8 pervaneye kadar kanatlı cihazlardan oluşuyor. Bu cihazlarımız aynı zamanda Profesyonel fotoğraf makinalarını da kaldırabildiği için Türkiye’de ihtiyaç duyulan her türlü görselin karşılanmasını sağlamaktadır. Yüksek ağırlıktaki cihazlarımız havadan stabil, akıcı ve yerden 360 derece bağımsız kontrol edilebilir sistemlerden oluşmaktadır. Yer istasyonundan görüntülerin tümüne anlık canlı olarak hakim olabiliyoruz ve müşterilerimizin canlı olarak izleyerek arzu ettikleri bir çekim tekniği var ise bunu gerçekleştirmek için müdahale etmesini sağlıyoruz.
 
Drone çekimi tam fiyatlandırması yapılacak işin durumuna göre belirlendiği için ön bilgi amaçlı bu sunumu yapıyoruz. Ekibimiz SHGM tarafından yetkilendirilmiş Drone kullanım sertifikalarına ve ehliyetine sahiptir.