05446692669

esterdonmez@gmail.com

ŞIRNAK HAVADAN ÇEKİM

ŞIRNAK ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
ŞIRNAK HAVA ÇEKİMİ
Şırnak havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Şırnak’ta da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Şırnak’ta havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Şırnak’ta hizmet başlıklarımız;
Şırnak drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Şırnak tanıtım filmi yapımı.
Şırnak reklam filmi yapımı.
Şırnak fabrika çekimi.
Şırnak kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Şırnak klip çekimi.
Şırnak belgesel çekimi.
Şırnak düğün hikayesi çekimi.
Şırnak konser çekimi.
Şırnak belediye çekimleri.
Şırnak özel arazi çekimleri.
Şırnak otel çekimi.
Şırnak özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ŞIRNAK DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Şırnak’ta birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Şırnak ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Şırnak’ta yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Şırnak’ın tanıtımına katkı sunmakta. Şırnak’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Şırnak’ta drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.