05446692669

esterdonmez@gmail.com

ORDU HAVADAN ÇEKİM

Ordu ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
ORDU HAVA ÇEKİMİ
Ordu’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Ordu’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Ordu’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Ordu’da hizmet başlıklarımız;
Ordu drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Ordu tanıtım filmi yapımı.
Ordu reklam filmi yapımı.
Ordu fabrika çekimi.
Ordu kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Ordu klip çekimi.
Ordu belgesel çekimi.
Ordu düğün hikayesi çekimi.
Ordu konser çekimi.
Ordu belediye çekimleri.
Ordu özel arazi çekimleri.
Ordu otel çekimi.
Ordu özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ORDU DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Ordu’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Ordu ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Ordu’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Ordu’nun katkı sunmakta. Ordu’nun turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.