05446692669

esterdonmez@gmail.com

ESKİŞEHİR HAVADAN ÇEKİM

Eskişehir'de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Eskişehir'de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Eskişehir’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Eskişehir'de hizmet başlıklarımız;

Eskişehir drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Eskişehir tanıtım filmi yapımı.
Eskişehir reklam filmi yapımı.
Eskişehir fabrika çekimi.
Eskişehir kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Eskişehir klip çekimi.
Eskişehir belgesel çekimi.
Eskişehir düğün hikayesi çekimi.
Eskişehir konser çekimi.
Eskişehir belediye çekimleri.
Eskişehir özel arazi çekimleri.
Eskişehir otel çekimi.
Eskişehir özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları.
 
 
ESKİŞEHİR’DE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Eskişehir’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Bizleri Eskişehir’in en çok da porsuk çayı etkiledi diyebiliriz. İnsanlarının sıcaklığı da cabası. Eskişehir ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Eskişehir’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Eskişehir’in tanıtımına katkı sunmakta. Eskişehir’in turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.