05446692669

esterdonmez@gmail.com

KIRŞEHİR HAVADAN ÇEKİM

Kırşehir’de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Kırşehir’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Kırşehir’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Kırşehir’de hizmet başlıklarımız;
Kırşehir drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Kırşehir tanıtım filmi yapımı.
Kırşehir reklam filmi yapımı.
Kırşehir fabrika çekimi.
Kırşehir kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Kırşehir klip çekimi.
Kırşehir belgesel çekimi.
Kırşehir düğün hikayesi çekimi.
Kırşehir konser çekimi.
Kırşehir belediye çekimleri.
Kırşehir özel arazi çekimleri.                                                                                                                    
Kırşehir otel çekimi.
Kırşehir özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
KIRŞEHİR’DE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Kırşehir’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Kırşehir ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Kırşehir’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Kırşehir’de tanıtımına katkı sunmakta. Kırşehir’in turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.