05446692669

esterdonmez@gmail.com

KAHRAMANMARAŞ HAVADAN ÇEKİM

Kahramanmaraş’ta havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Kahramanmaraş’ta da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Kahramanmaraş’ta havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Kahramanmaraş’ta hizmet başlıklarımız;
Kahramanmaraş drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Kahramanmaraş tanıtım filmi yapımı.
Kahramanmaraş reklam filmi yapımı.
Kahramanmaraş fabrika çekimi.
Kahramanmaraş kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Kahramanmaraş klip çekimi.
Kahramanmaraş belgesel çekimi.
Kahramanmaraş düğün hikayesi çekimi.
Kahramanmaraş konser çekimi.
Kahramanmaraş belediye çekimleri.
Kahramanmaraş özel arazi çekimleri.
Kahramanmaraş otel çekimi.
Kahramanmaraş özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
KAHRAMANMARAŞ DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ

4K Hava Çekim ekibi olarak Kahramanmaraş’ta birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Kahramanmaraş ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Kahramanmaraş’ta yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Kahramanmaraş’ın tanıtımına katkı sunmakta. Kahramanmaraş’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.