05446692669

esterdonmez@gmail.com

KARAMAN HAVADAN ÇEKİM

KARAMAN ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
KARAMAN HAVA ÇEKİMİ
Karaman havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Karaman’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Karaman’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Karaman’da hizmet başlıklarımız;
Karaman drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Karaman tanıtım filmi yapımı.
Karaman reklam filmi yapımı.
Karaman fabrika çekimi.
Karaman kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Karaman klip çekimi.
Karaman belgesel çekimi.
Karaman düğün hikayesi çekimi.
Karaman konser çekimi.
Karaman belediye çekimleri.
Karaman özel arazi çekimleri.
Karaman otel çekimi.
Karaman özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
KARAMAN DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Karaman’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Karaman ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Karaman’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Karaman’ın tanıtımına katkı sunmakta. Karaman’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Karaman’da drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.